logo alimabis Należy do: logo ALIMA GROUP
tlo przyczepy

Przyczepy rolnicze

Przyczepy rolnicze odgrywają jedną z podstawowych ról w każdym gospodarstwie rolnym czy na farmach. Bez nich nie jest możliwe sprawne transportowanie płodów rolnych, piasku, żwiru. Zależnie od warunków czy specyfiki gospodarstwa stawiane są przed nimi różne zadania i wyzwania, o których spełnienia zależy sprawne działanie całości przedsięwzięcia – od karmienia zwierząt, po mniejsze i większe prace rolne. Doskonale sprawdzają się w transporcie obornika i są łatwe w utrzymaniu czystości, co przekłada się na wygodną i długotrwałą eksploatację.

Przyczepy skorupowe EVO CARGO powstały w odpowiedzi na te potrzeby. Wyposażone są m.in. w mocną konstrukcję i resorowany dyszel zapewniające bezpieczeństwo transportu czy wysokiej jakości ogumienie i stabilne osie, dzięki którym możliwe jest osiągnięcie dużej ładowności. Ergonomiczna budowa w połączeniu z gładkim wnętrzem i hydrauliczną klapą tylną umożliwią szybki i dokładny wyładunek. W projekcie naszych przyczep skorupowych pomyślano także o problemie kontroli nad załadunkiem. Wyposażono je w okna rewizyjne z przodu od strony kierowcy, co zapewnia łatwy ogląd na cały proces.

Wiemy też, że zależnie od pory czy sezonu zmienia się zapotrzebowanie i przeznaczenie przyczep. Dlatego też istnieje możliwość doposażenia produkowanych przez naszą firmę przyczep rolniczych w nadstawki, które pozwalają na przewożenie ładunków o większej objętości i mniejszej masie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z danymi technicznymi oraz rodzajami dostępnego wyposażenia. Nasi specjaliści są do dyspozycji w zakresie doradztwa w wyborze optymalnych rozwiązań i konfiguracji, które sprostają wymaganiom naszych klientów.

 

wyposażenie opcjonalne

– plandeka ze stelażem;

– podest kontrolny;

– przednie okno rewizyjne;

– 2 boczne okna rewizyjne;

– okno wysypu w klapie 60 cm lub 80 cm;

– instalacja hamulcowa dwuprzewodowa;

– oś skrętna – wleczona;

– skrzynka narzędziowa;

– dwa dodatkowe kliny pod koła;

– tylne lampy LED;

– tylny zaczep manualny lub automatyczny z gniazdem elektrycznym;

– wyjście hydrauliczne dla tylnej przyczepy;

– stopa hydrauliczna z podłączeniem pod ciągnik rolniczy.