logo alimabis Należy do: logo ALIMA GROUP
tlo przyczepy

Przyczepy rolnicze

Zarówno w gospodarstwie rolnym, jak i na farmie przyczepy rolnicze odgrywają podstawową rolę. Bez nich nie jest możliwe sprawne transportowanie płodów rolnych, piasku oraz żwiru. W zależności od warunków panujących w gospodarstwie są stawiane przed nimi różne zadania i wyzwania, od których spełnienia zależy sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa rolnego – od karmienia zwierząt, po mniejsze i większe prace polowe. Jako producent przyczep rolniczych gwarantujemy, że nasze maszyny wyróżniają się uniwersalnością: sprawdzają się również w transporcie obornika, mogą efektywnie współpracować z rozrzutnikami do obornika. A fakt, że są łatwe do utrzymania w czystości i nie wymagają specjalnych warunków przechowywania, przekłada się bezpośrednio na wygodę ich użytkowania oraz długotrwałą eksploatację.

Wieloletni producent przyczep skorupowych i jednoosiowych

Jesteśmy doświadczonym producentem przyczep rolniczych: jednoosiowych i skorupowych. Dysponujemy bogatym doświadczeniem oraz specjalistyczną wiedzą, którą wykorzystujemy do podwyższania standardów jakości naszych produktów. Zdajemy sobie sprawę z indywidualnych potrzeb rolników, dlatego dokładamy wszelkich starań, by sprzedawane przyczepy skorupowe w pełni odpowiadały oczekiwaniom właścicieli przedsiębiorstw rolnych oraz małych zakładów. Oferowane przyczepy jednoosiowe dzięki swojej funkcjonalności staną się realną pomocą w różnorodnych działaniach na terenie posiadanego gospodarstwa rolnego.

Zdajemy sobie sprawę, że przeznaczenie przyczep skorupowych w gospodarstwach rolnych zmienia się zależnie od pory roku. Dlatego nasze produkty mają możliwość doposażenia w nadstawki, pozwalające na przewożenie ładunków o większej objętości i mniejszej masie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z danymi technicznymi oraz rodzajami dostępnego wyposażenia. Nasi specjaliści są do dyspozycji w zakresie doradztwa w wyborze optymalnych rozwiązań i konfiguracji, które sprostają wymaganiom naszych klientów.

Zalety przyczep skorupowych EVO CARGO

Produkując nowoczesne przyczepy skorupowe EVO CARGO, odpowiadamy na wszystkie potrzeby i wymagania właścicieli gospodarstw i firm rolniczych. Jako producent przyczep rolniczych kładziemy nacisk, by maszyna zapewniała maksymalną funkcjonalność, będąc uniwersalnym wyposażeniem każdego przedsiębiorstwa ze względu na różnorodne zastosowanie. Przyczepy jednoosiowe charakteryzują się mocną i wytrzymałą konstrukcją, resorowanym dyszlem, wysokiej jakości ogumieniem, stabilnymi osiami – wszystkie te parametry sprawiają, że przyczepy skorupowe EVO CARGO osiągają dużą ładowność, gwarantując pełne bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach.

Ergonomiczna budowa przyczep jednoosiowych, w połączeniu z gładkim wnętrzem i hydrauliczną klapą tylną, umożliwia przeprowadzenie dokładnego i szybkiego wyładunku. Jako producent przyczep rolniczych, szczególnie ceniący innowacyjne rozwiązania techniczne, odpowiedzieliśmy na problem kontroli załadunku. Aby zoptymalizować ten proces, nasze przyczepy skorupowe zostały wyposażone w specjalne okna rewizyjne z przodu od strony kierowcy. Dzięki temu operator może w każdej chwili nadzorować jakość przeprowadzanych prac załadunkowych.

 

 

 

wyposażenie opcjonalne

– plandeka ze stelażem;

– podest kontrolny;

– przednie okno rewizyjne;

– 2 boczne okna rewizyjne;

– okno wysypu w klapie 60 cm lub 80 cm;

– instalacja hamulcowa dwuprzewodowa;

– oś skrętna – wleczona;

– skrzynka narzędziowa;

– dwa dodatkowe kliny pod koła;

– tylne lampy LED;

– tylny zaczep manualny lub automatyczny z gniazdem elektrycznym;

– wyjście hydrauliczne dla tylnej przyczepy;

– stopa hydrauliczna z podłączeniem pod ciągnik rolniczy.