Member of:
The Gold Medal for Alima for the diet mixers EVOLUTION PRO series!

The Gold Medal for Alima for the diet mixers EVOLUTION PRO series!

We are proud and happy to announce that our company received the MTP Gold Medal at POLAGRA PREMIERY 2020.

more
Alima at the Agro Show in Bednary.

Alima at the Agro Show in Bednary.

On 19-22 September this year at the airport in Bednary was the next edition of the agricultural fair Agro Show.

more
We are celebrating 30th anniversary!!!

We are celebrating 30th anniversary!!!

Our 30-year history is an intense development from a small company to a company, whose products and technologies are available on 5 continents in 35 countries.

more
Alima at The Ferma fair in Lodz.

Alima at The Ferma fair in Lodz.

On February 14-16 we were at the Ferma fair in Lodz.

more

Agriculture machines

DIET MIXERS DIET MIXERS SPREADERS SPREADERS MONOCOQUE TRAILER MONOCOQUE TRAILER BEDDING MACHINES BEDDING MACHINES
W portfolio urządzeń rolniczych dedykowanych gospodarstwom rolnym znajdują się maszyny, wykorzystujące nowoczesne zdobycze technologii. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować naszym klientom rozwiązania, dokładnie odpowiadające ich oczekiwaniom.

Wykonane na bazie podzespołów pochodzących od cenionych na całym świecie producentów, wykazują zarówno doskonałą sprawność w trakcie realizacji konkretnych zadań, jak i odznaczają się doskonałą wytrzymałością i żywotnością. Tak np. wozy paszowe zaprojektowane i stworzone przez nasz zespół, bez trudu poradzą sobie z dużym obciążeniem niezbędnym do zaspokojenia potrzeb dużych gospodarstw, przy jednoczesnym niewielkim zapotrzebowaniu na moc. To samo tyczy się pozostałych maszyn rolniczych przez ALIMA-BIS, w tym rozrzutników, ścielarek czy przyczep.Wieloletnie doświadczenie, zrozumienie potrzeb gospodarstw produkujących mleko oraz wykorzystywanie nowoczesnych technologii pozwoliło nam na stworzenie linii produktów i wyposażenia, gwarantujących optymalną hodowlę krów mlecznych. Skupiliśmy się w tym na dystrybucji robotów opartych o rozwiązania rodem z produkcji przemysłowej, które zapewniają dobrą wydajność, automatyce i systemach zarządzania dających pełną kontrolę nad każdym elementem procesu dojenia i przechowywania gotowego produktu.

Zajmujemy się także projektowaniem i montażem hal udojowych zgodnie z indywidualnymi parametrami danego gospodarstwa. Produkujemy także i dostarczamy do naszych klientów schładzalniki wykonywane zgodnie z najwyższymi standardami. Oferujemy je w różnorodnych konfiguracjach i pojemnościach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.