logo alimabis Należy do: logo ALIMA GROUP
tlo przyczepy

Przyczepy rolnicze

Przyczepy rolnicze odgrywają jedną z podstawowych ról w każdym gospodarstwie rolnym czy na farmach. Bez nich nie jest możliwe sprawne transportowanie płodów rolnych, piasku oraz żwiru. Zależnie od warunków czy specyfiki gospodarstwa stawiane są przed nimi różne zadania i wyzwania, od których spełnienia zależy sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa rolnego – od karmienia zwierząt, po mniejsze i większe prace polowe. Przyczepy rolnicze sprawdzają się również w transporcie obornika. A fakt, że są łatwe do utrzymania w czystości i nie wymagają specjalnych warunków przechowywania, przekłada się bezpośrednio na wygodę ich użytkowania, jak również długotrwałą eksploatację.

Producent przyczep skorupowych

Firma A-LIMA-BIS jako wieloletni producent przyczep skorupowych dysponuje nie tylko rozległym doświadczeniem i szeroką wiedzą fachową. Zdajemy sobie również sprawę z indywidualnych potrzeb rolników w zakresie funkcjonalności idealnej przyczepy skorupowej, która zaspokoi ich oczekiwania i dzięki swojej funkcjonalności będzie realną pomocą w różnorodnych działaniach prowadzonych na terenie posiadanego gospodarstwa rolnego.

Przyczepy skorupowe EVO CARGO

Przyczepy skorupowe EVO CARGO są naszą odpowiedzią na potrzeby właścicieli gospodarstw i firm rolniczych. A ich konstrukcja zapewnia maksymalną funkcjonalność i różnorodne zastosowanie. Przyczepy wyposażone są m.in. w mocną konstrukcję i resorowany dyszel zapewniające bezpieczeństwo transportu czy wysokiej jakości ogumienie i stabilne osie, dzięki którym możliwe jest osiągnięcie dużej ładowności. Ergonomiczna budowa w połączeniu z gładkim wnętrzem i hydrauliczną klapą tylną umożliwią szybki i dokładny wyładunek. W projekcie naszych przyczep skorupowych pomyślano także o problemie kontroli nad załadunkiem. W tym celu wyposażono je w okna rewizyjne z przodu od strony kierowcy, co zapewnia łatwy wgląd w prowadzony aktualnie proces.

Zdajemy sobie sprawę, że przeznaczenie przyczep w gospodarstwach rolnych zmienia się zależnie od pory roku. Dlatego też dajemy możliwość doposażenia produkowanych przez naszą firmę przyczep rolniczych w nadstawki, które pozwalają na przewożenie ładunków o większej objętości i mniejszej masie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z danymi technicznymi oraz rodzajami dostępnego wyposażenia. Nasi specjaliści są do dyspozycji w zakresie doradztwa w wyborze optymalnych rozwiązań i konfiguracji, które sprostają wymaganiom naszych klientów.

 

 

wyposażenie standardowe

– dyszel resorowany z regulacją wysokości;

– zawieszenie tandem na resorach parabolicznych;

– EVO CARGO 16 – hamulce bębnowe 406×140, EVO CARGO 12/14 – hamulce bębnowe 400×120;

– instalacja hamulcowa jednoobwodowa;

– zderzak tylny;               

– oświetlenie lampy tylne żarnikowe;                                  

– stopa hydrauliczna;

– dwa ocynkowane kliny do kół w uchwytach;  

– składana drabinka i stopnie burtowe ułatwiające dostęp do skrzyni ładunkowej;       

– instalacja hydrauliczna wywrotu z automatycznym zaworem odcinającym;    

– błotniki.