logo alimabis Należy do: logo ALIMA GROUP
tlo przyczepy

Przyczepy rolnicze

Zarówno w gospodarstwie rolnym, jak i na farmie przyczepy rolnicze odgrywają podstawową rolę. Bez nich nie jest możliwe sprawne transportowanie płodów rolnych, piasku oraz żwiru. W zależności od warunków panujących w gospodarstwie są stawiane przed nimi różne zadania i wyzwania, od których spełnienia zależy sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa rolnego – od karmienia zwierząt, po mniejsze i większe prace polowe. Jako producent przyczep rolniczych gwarantujemy, że nasze maszyny wyróżniają się uniwersalnością: sprawdzają się również w transporcie obornika, mogą efektywnie współpracować z rozrzutnikami do obornika. A fakt, że są łatwe do utrzymania w czystości i nie wymagają specjalnych warunków przechowywania, przekłada się bezpośrednio na wygodę ich użytkowania oraz długotrwałą eksploatację.

Wieloletni producent przyczep skorupowych i jednoosiowych

Jesteśmy doświadczonym producentem przyczep rolniczych: jednoosiowych i skorupowych. Dysponujemy bogatym doświadczeniem oraz specjalistyczną wiedzą, którą wykorzystujemy do podwyższania standardów jakości naszych produktów. Zdajemy sobie sprawę z indywidualnych potrzeb rolników, dlatego dokładamy wszelkich starań, by sprzedawane przyczepy skorupowe w pełni odpowiadały oczekiwaniom właścicieli przedsiębiorstw rolnych oraz małych zakładów. Oferowane przyczepy jednoosiowe dzięki swojej funkcjonalności staną się realną pomocą w różnorodnych działaniach na terenie posiadanego gospodarstwa rolnego.

Zdajemy sobie sprawę, że przeznaczenie przyczep skorupowych w gospodarstwach rolnych zmienia się zależnie od pory roku. Dlatego nasze produkty mają możliwość doposażenia w nadstawki, pozwalające na przewożenie ładunków o większej objętości i mniejszej masie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z danymi technicznymi oraz rodzajami dostępnego wyposażenia. Nasi specjaliści są do dyspozycji w zakresie doradztwa w wyborze optymalnych rozwiązań i konfiguracji, które sprostają wymaganiom naszych klientów.

Zalety przyczep skorupowych EVO CARGO

Produkując nowoczesne przyczepy skorupowe EVO CARGO, odpowiadamy na wszystkie potrzeby i wymagania właścicieli gospodarstw i firm rolniczych. Jako producent przyczep rolniczych kładziemy nacisk, by maszyna zapewniała maksymalną funkcjonalność, będąc uniwersalnym wyposażeniem każdego przedsiębiorstwa ze względu na różnorodne zastosowanie. Przyczepy jednoosiowe charakteryzują się mocną i wytrzymałą konstrukcją, resorowanym dyszlem, wysokiej jakości ogumieniem, stabilnymi osiami – wszystkie te parametry sprawiają, że przyczepy skorupowe EVO CARGO osiągają dużą ładowność, gwarantując pełne bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach.

Ergonomiczna budowa przyczep jednoosiowych, w połączeniu z gładkim wnętrzem i hydrauliczną klapą tylną, umożliwia przeprowadzenie dokładnego i szybkiego wyładunku. Jako producent przyczep rolniczych, szczególnie ceniący innowacyjne rozwiązania techniczne, odpowiedzieliśmy na problem kontroli załadunku. Aby zoptymalizować ten proces, nasze przyczepy skorupowe zostały wyposażone w specjalne okna rewizyjne z przodu od strony kierowcy. Dzięki temu operator może w każdej chwili nadzorować jakość przeprowadzanych prac załadunkowych.

 

 

 

wyposażenie standardowe

– dyszel resorowany z regulacją wysokości;

– zawieszenie tandem na resorach parabolicznych;

– EVO CARGO 16 – hamulce bębnowe 406×140, EVO CARGO 12/14 – hamulce bębnowe 400×120;

– instalacja hamulcowa jednoobwodowa;

– zderzak tylny;               

– oświetlenie lampy tylne żarnikowe;                                  

– stopa hydrauliczna;

– dwa ocynkowane kliny do kół w uchwytach;  

– składana drabinka i stopnie burtowe ułatwiające dostęp do skrzyni ładunkowej;       

– instalacja hydrauliczna wywrotu z automatycznym zaworem odcinającym;    

– błotniki.