logo alimabis Należy do: logo ALIMA GROUP

OPOLAGRA 2022 – dziękujemy, że byliście z nami

17. edycja targów Opolagra za nami. Na stoisku Alima Bis mogliście zobaczyć jedno i dwuślimakowe wozy paszowe ALIMAMIX EVOLUTION oraz ścielarkę do słomy EVO COMFORT 2.0. Dziękujemy za Waszą obecność i tak liczne odwiedziny naszego stoiska z maszynami rolniczymi.

Maszyny rolnicze na wymiar

Podczas tegorocznej imprezy w Kamieniu Śląskim koło Opola prawie 37 000 odwiedzających (dane podane przez organizatora) mogło zapoznać się z najnowszą ofertą producentów maszyn rolniczych. Gros z tych osób, głównie hodowców, skorzystało z możliwości porozmawiania z naszymi przedstawicielami, którzy przez cały weekend byli do dyspozycji zainteresowanych zakupem wozów paszowych, rozrzutników obornika czy ścielarek do słomy naszej produkcji.

„W przypadku oferty ALIMA BIS nie jest przesadne stwierdzenie, że szyjemy wozy paszowe na miarę potrzeb klienta. Część osób, które po raz pierwszy odwiedziła nasze stoisko, było szczerze zaskoczonych bogatą ofertą paszowozów ALIMAMIX i możliwościami, jakie dają dodatkowe opcje wyposażenia maszyny ” – twierdzi Dawid Chudaś, dyrektor Działu Maszyn Rolniczych w Alima Bis.

Do zobaczenia za rok

Organizator targów, firma DLG Agrofood zaprasza już na przyszłoroczną edycję Opolagry, która ma się odbyć w dniach 16-18 czerwca 2023 r. Wierzymy, że wówczas frekwencja i zainteresowanie naszymi maszynami ponownie dopiszą.