logo alimabis Należy do: logo ALIMA GROUP

System nadstawek do wozów paszowych

Wozy paszowe marki Alimamix polskiego producenta, firmy ALIMA BIS ze Środy Wielkopolskiej, od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród hodowców bydła. Wpływ ma na to między innymi bogata oferta produktów, różnorodność maszyn pod kątem gabarytów i wyposażenia, dostępność usług serwisowych i części zamiennych, jak również możliwości dopasowania parametrów zamawianego wozu do konkretnych wymogów klienta.

Jedną z opcji, która pojawiła się niedawno w ofercie ALIMA BIS jest możliwość dostosowania zamawianego wozu paszowego pod specjalny system nadstawek. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient zyskuje możliwość zwiększenia pojemności kosza podczas eksploatacji, co ma niemałe znaczenie np. w przypadku powiększenia liczebności stada.

Nadstawki wykonane są ze stali o takich samych parametrach, jak kosz mieszający i mają 300 mm wysokości. Po ich zamontowaniu pojemność kosza zwiększy się od 1,8 m3 przy wozach jednoślimakowych do nawet 6,5 m3 w wozach z trzema ślimakami mieszającymi. Przygotowanie wozu pod system nadstawek możliwe jest dzięki zastosowaniu bardzo precyzyjnej technologii laserowej. Opcja ta jest dostępna praktycznie dla każdego paszowozu, niezależnie od jego pojemności czy ilości ślimaków.

Nadstawki mogą być w łatwy sposób zamontowane przez samego użytkownika, bez konieczności udziału wykwalifikowanego serwisanta.

wóz paszowy do gospodarstwa rolnego
Wróć