logo alimabis Należy do: logo ALIMA GROUP
tlo obory

Wyposażenie obór

Hodowla krów

Hodowla krów, czy to mlecznych, czy mięsnych, to branża wymagająca najnowocześniejszego sprzętu i renomowanych rozwiązań. Właśnie takie są systemy, które dla Państwa przygotowaliśmy. Dostarczamy nie tylko wyposażenie obór, ale też rozrzutniki do do gnoju oraz inne maszyny, bez których trudno wyobrazić sobie efektywną produkcję. Co również istotne, jesteśmy producentem i dystrybutorem części zamiennych i akcesoriów do maszyn i urządzeń wykorzystywanych w hodowli krów. Lata, które spędziliśmy na rynku, pozwoliły nam nie tylko doskonale poznać wymagania współczesnych klientów, ale też wypracować najlepsze metody projektowania i produkcji specjalistycznego sprzętu. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że sięgając po nasze rozwiązania, podejmują Państwo najlepsza możliwą decyzję.

Ważnym czynnikiem, który decyduje o jakości naszych wyrobów, jest klasa używanych surowców. Mowa między innymi o odpowiedniej jakości stopach, które cechują się nie tylko odpornością na zużycia natury mechanicznej, ale też wpływ wody, wilgoci, zmiennych temperatur i innych okoliczności, które mogą działać destrukcyjnie. Co szczególnie godne podkreślenia, urządzenia oferowane hodowcom krów budowane są z surowców odpornych na działanie silnego i agresywnego środowiska chemicznego, co w codziennej produkcji może mieć kluczowe znaczenie.

Maszyny, które produkujemy, to z jednej strony systemy do żywienia krów mlecznych, z drugiej zaś wspomniane już oprzyrządowanie służące do radzenia sobie z nawozem. Zapewniamy też profesjonalne i szerokie doradztwo w zakresie doboru najlepszych rozwiązań, a także fachową pomoc serwisową. Szczególnie ten ostatni aspekt wart jest podkreślenia, ponieważ sprawnie działające maszyny to nie tylko sprzęt wyprodukowany przez renomowanych wytwórców, ale też urządzenia pod stałą opieką sprawdzonych ekspertów. Jeśli więc poszukują Państwo godnych polecenia producentów rozwiązań z zakresu hodowli krów, serdecznie zachęcamy do kontaktu już dziś.

 

schładzarki     Hale udojowe

roboty udojowe