logo alimabis Należy do: logo ALIMA GROUP
tlo obory

Wyposażenie gospodarstw mlecznych

Alima-BIS zapewnia profesjonalne wsparcie w hodowli krów mlecznych, dostarczając wysokiej klasy wyposażenie dla gospodarstw zajmujących się produkcją mleka. Pozwalają one na optymalizację produkcji mleka i jego bezpieczne przechoywanie. Wykorzystywane w nich nowoczesne technologie, także z zakresu automatyzacji, pozwalają na osiągnięcie widocznej przewagi rynkowej zarówno pod względem jakości, jak i ceny gotowego produktu.

Wśród dostępnych w naszej ofercie rozwiązań z zakresu hodowli krów mlecznych znajdują się m.in. kompleksowe systemy doju krów, dzięki którym dbanie o zdrowie i dobrostan zwierząt jest prostsze i skuteczniejsze. Zadbaliśmy o to, by oferowane przez nas maszyny i wyposażenie wykonywane były z najwyższej jakości podzespołów i materiałów. Tylko tworząc i dostarczając najlepszy sprzęt, możemy w pełni sprostać stawianym nam przez klientów oczekiwaniom.

Wsparcie hodowli krów mlecznych

Od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją i dostosowywaniem wyposażenia dla gospodarstw mlecznych. Szczycimy się tym, że oferowane przez nas rozwiązania działają skutecznie w setkach miejsc, a nasi klienci są zadowoleni z oferowanego przez naszą firmę sprzętu stosowanego w hodowli krów mlecznych. W tym czasie zainstalowaliśmy ponad 230 instalacji i robotów udojowych oraz blisko 14 000 schładzalników do mleka. Jeżeli i Państwo zajmują się hodowlą krów mlecznych i chcą znaleźć się w gronie zadowolonych klientów, dla których przygotowujemy skrojone na miarę rozwiązania, zapraszamy do kontaktu i do podjęcia współpracy z Alima-Bis. Jesteśmy do waszej dyspozycji.