logo alimabis Należy do: logo ALIMA GROUP
tlo wozy

Wozy paszowe

NASZE
MASZYNY

Alima-BIS to producent wozów paszowych, który ze swoim ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku krajowym oraz zagranicznym jest gwarancją stabilnej i wiarygodnej współpracy.

Wozy paszowe EVOLUTION produkowane przez naszą firmę są efektem długoletniego doświadczenia i wiedzy naszych specjalistów. Znajomość potrzeb naszych klientów, które poznaliśmy przez te wszystkie lata naszej obecności na rynku, zaowocowała stworzeniem serii maszyn o doskonałej wydajności. Dzięki temu nasi klienci mają dostęp do paszowozów, które wykazują się bardzo małym zapotrzebowaniem na moc. To z kolei oznacza niskie zużycie paliwa, co ma niebagatelne znaczenie dla gospodarstw, których te maszyny są wykorzystywane przynajmniej raz dziennie.

Optymalna konstrukcja paszowozu

Konstrukcję paszowozów oparto na przemyślanym projekcie oraz nowoczesnych rozwiązaniach. Zastosowane w nich przekładnie planetarne oraz ślimaki do paszowozu zapewniają optymalny czas mieszania paszy i wysoką jakość TMR. Efektem tego jest duża oszczędność energii zużywanej przez wóz paszowy. Ważnym czynnikiem jest także widoczny wpływ na dobre zdrowie, zwiększoną produktywność oraz płodność krów. Na sprawność funkcjonowania wozów paszowych ma wpływ taśmociąg poprzeczny zamontowany w maszynie, który został stworzony w taki sposób, by mógł zapewniać maksymalną wydajność i bezawaryjność.

To, w połączeniu ze wzorowym wykonaniem maszyn z serii EVOLUTION, są kluczowe atuty produkowanych przez nas paszowozów. Zostało to do tej pory docenione przez wielu właścicieli gospodarstw w kraju i na świecie.

Własny projekt i produkcja maszyn

Tak jak wszystkie inne maszyny dostępne w naszej ofercie, paszowozy EVOLUTION są produkowane bezpośrednio przez naszą firmę. Zostały one zaprojektowane i zbudowane przez wewnętrzny zespół inżynierów, projektantów oraz mechaników ze Środy Wielkopolskiej. Nasze produkty są połączeniem dużego doświadczenia kadry i ciągłego dialogu z naszymi dilerami oraz klientami, co pozwala nam na tworzenie coraz lepszych rozwiązań.

W swoim maszynach stosujemy jedynie najwyższej jakości komponenty od światowej klasy producentów. Dzięki temu oraz dbałości o każdy aspekt procesu produkcyjnego, oferujemy sprzęt faktycznie gotowe na stawiane przed nimi wyzwania.