logo alimabis Należy do: logo ALIMA GROUP

Części do wozów paszowych

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór części do wozów paszowych. Dostarczamy praktycznie wszystkie możliwe komponenty, a więc zarówno części tnące, jaki i związane z systemami jezdnymi oraz podajnikami paszy. Nasze części cechują się możliwe najwyższą wytrzymałością, dzięki czemu dają gwarancję wieloletniej żywotności, co z kolei przekłada się na prawidłowe działanie całego systemu, jego niską awaryjność i odpowiednią wydajność. Wspomniane cechy bezpośrednio przekładają się na wydajność produkcji, co z kolei pozwala eliminować ryzyko przestojów i strat. Nasze części do wozów paszowych powstają z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu wykazują się wytrzymałością w starciu nie tylko z dużymi siłami mechanicznymi, ale też trudnym środowiskiem chemicznym, dużą wilgotnością oraz zmiennymi temperaturami. Jeśli więc poszukują Państwo części do wozów paszowych z górnej półki, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Noże do wozu paszowego

Oferujemy szeroki wybór noży do wozu paszowego. Noże to część, która ulega najszybszemu zużyciu, dlatego tak ważne jest, by powstawały z najwyższej jakości stopów. Nasze noże doskonale radzą sobie ze wzmożoną eksploatacją, co przekłada się na dłuższą żywotność całego układu, wydajność maszyn i idące za tym zyski. To ostrza, które wykazują się także odpornością w starciu z wilgocią, zmiennymi temperaturami oraz środowiskiem agresywnym chemicznie, co z kolei nie pozostaje bez znaczenia w kontekście utleniania i rdzewienia metalu, co mogłoby skutkować niższą skutecznością, koniecznością serwisowania i dodatkowymi kosztami. Jak zatem widać, korzystając z naszych noży do wozów paszowych, sięgają Państwo po rozwiązania wpływające na minimalizację wydatków na produkcję. Warto dodać, że oferujemy noże do wozów paszowych różnego typu, dzięki czemu znajdą Państwo w naszym sklepie komponenty sprawdzające się praktycznie we wszystkich maszynach.

Ślimak do wozu paszowego

Ślimak jest jedną z najważniejszych części wozu paszowego. Od jego jakości zależy, czy składniki przygotowywanych mieszanek, na przykład pożywienia zwierząt hodowlanych, będą odpowiednio rozdrobnione i wymieszane. Nasza firma ma doświadczenie w stosowaniu różnorodnych rozwiązań w tym zakresie. Obecnie ślimaki do wozu paszowego montujemy jedynie w wersji pionowej, która pozwala na efektywne rozdrabnianie bel i stosowanie pojemników o szerokim zakresie pojemności. Ślimaków poziomych nie używamy, ponieważ narażają one składniki paszy na zbyt duże rozdrobnienie. Dzięki dostępnej obecnie technologii możliwe jest jednak zastąpienie ich pionowymi ślimakami, które z powodzeniem będzie można wykorzystywać również w pomieszczeniach o niskim stropie.

Jeżeli nie są Państwo pewni, czy pionowy ślimak do wozu paszowego spełni stawiane przed nim wymagania – prosimy o kontakt! Przedstawiciel naszej firmy dokładnie wysłucha potrzeb każdego Klienta i zaproponuje rozwiązanie zgodne z jego oczekiwaniami.