logo alimabis Należy do: logo ALIMA GROUP

Serwis maszyn rolniczych

Zapewniamy również serwis maszyn rolniczych. Działaniem na tym polu zajmujemy się od lat, stąd mogą mieć Państwo pewność, ze zlecone nam działania przeprowadzimy w oparciu o szerokie doświadczenie, twarde kwalifikacje i doskonale wyposażone zaplecze techniczne. Nie ma znaczenia, czy potrzebują Państwo pomocy i wsparcie w kwestii serwisu osi do rozrzutników, innych elementów, czy wreszcie całych maszyn. Nasi specjaliści przeprowadzą kompleksowe prace, dzięki którym Wasz sprzęt odzyska pierwotną wydajność i funkcjonalność. Serwis maszyn rolniczych to wsparcie, które może przesądzić o efektywności Państwa gospodarstw. Warto bowiem podkreślić, że sprawność urządzeń to gwarancja ciągłości produkcji, co z kolei przekłada się na konkretne zyski.

Serwis maszyn rolniczych, który oferujemy, to nie tylko działania typowe i rutynowe, ale też naprawy i konserwacje bardziej złożone. Warto podkreślić, że podejmujemy się również skomplikowanych zadań, stąd mogą mieć Państwo pewność, że pomożemy nawet w poważnych trudnościach. Serwis, który zapewniamy, to działania w ramach gwarancji, ale też naprawy po jej ustaniu. Działamy nie tylko szybko i sprawnie, ale staramy się również, by nasze usług cechowały się przyjazną ceną. Zapewniamy naprawdę szerokie wsparcie, z równą łatwością serwisując urządzenia służące żywieniu krów mlecznych, jak i ich udojowi, czy innym czynnościom podejmowanym w gospodarstwach rolnych. Jeśli więc potrzebują Państwo wsparcie w tym zakresie, serdecznie zachęcamy do kontaktu już dziś!

REGENERACJA WOZÓW PASZOWYCH

Wykonujemy remonty ścian koszy, ślimaków i innych elementów wozów paszowych każdej marki.

W czasie gdy optymalizacja kosztów i środków produkcji odgrywa kluczową rolę, coraz częściej, zamiast zakupu nowej, Hodowcy decydują się na remont używanej maszyny. Taką usługę świadczy również Alima Bis, regenerując wozy paszowe nie tylko własnej produkcji, ale również innych marek. Wzmocnienie ścian kosza lub wymiana ślimaka pozwala używać maszynę przez kolejne lata, a koszt tego w porównaniu do zakupu nowego paszowozu jest nieporównywalnie niższy.

Ślimaki i kosze produkowane są ze stali węglowej S355 o grubości 14 mm lub 20 mm, lub ze stali nierdzewnej. Dodatkowo krawędź ślimaka wzmacniamy prętem ze stali kwasoodpornej.

Montaż oraz realizacja na miejscu u Klienta w ciągu jednego dnia.