logo alimabis Należy do: logo ALIMA GROUP

Alima Bis do każdej sprzedanej maszyny zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju. Posiadamy magazyn części zamiennych i wyspecjalizowaną kadrę, dzięki czemu jesteśmy w stanie w krótkim czasie usunąć ewentualne awarie. Dodatkowo można zaopatrzyć się u nas we wszystkie podzespoły.

Jednocześnie prowadzimy renowacje wozów paszowych każdego typu i producenta. Wymieniamy ślimaki i zużyte elementy, wzmacniamy ściany kosza mieszającego.

Naprawa noży i ślimaka do wozu paszowego

Zapewniamy profesjonalny serwis wszystkich najważniejszych podzespołów. Nasi specjaliści zajmują się wymianą noży oraz ślimaka do wozu paszowego. Sprawny sprzęt to nie tylko pełna efektywność i doskonała wydajność, ale też bezpieczeństwo osób obsługujących paszowóz oraz wszystkich tych, którzy znajdują się w zasięgu pracy maszyny. Dzięki nam urządzenia zachowają sprawność przez długie lata, co przełoży się nie tylko na komfort pracy, ale też znaczące oszczędności. Utrzymując noże oraz ślimak do paszowozu w należytym stanie, mogą mieć Państwo pewność, że sprzęt posłuży Wam przez długie lata.

Zapraszamy do kontaktu:

(+48) 693 545 850

REGENERACJA WOZÓW PASZOWYCH

Wykonujemy remonty ścian koszy, ślimaków i innych elementów wozów paszowych każdej marki.

W czasie gdy optymalizacja kosztów i środków produkcji odgrywa kluczową rolę, coraz częściej, zamiast zakupu nowej, Hodowcy decydują się na remont używanej maszyny. Taką usługę świadczy również Alima Bis, regenerując wozy paszowe nie tylko własnej produkcji, ale również innych marek. Wzmocnienie ścian kosza lub wymiana ślimaka pozwala używać maszynę przez kolejne lata, a koszt tego w porównaniu do zakupu nowego paszowozu jest nieporównywalnie niższy.

Ślimaki i kosze produkowane są ze stali węglowej S355 o grubości 14 mm lub 20 mm, lub ze stali nierdzewnej. Dodatkowo krawędź ślimaka wzmacniamy prętem ze stali kwasoodpornej.

Montaż oraz realizacja na miejscu u Klienta w ciągu jednego dnia.