принадлежит:
«Złoty Medal MTP» за линейку кормораздатчиков EVOLUTION PRO!

«Złoty Medal MTP» за линейку кормораздатчиков EVOLUTION PRO!

С гордостью и радостью мы хотели бы сообщить, что наша компания получила награду «Złoty Medal MTP» на выставке POLAGRA PREMIERY 2020.

более
Нам 30 лет!

Нам 30 лет!

Наша 30-летняя история — это интенсивное развитие с момета создания предприятия с нуля до компании присутствующей в 35 странах на 5 континентах.

более

Сельхозмашины

КОРМОРАЗДАТЧИКИ КОРМОРАЗДАТЧИКИ РАЗБРАСЫВАТЕЛИ НАВОЗА РАЗБРАСЫВАТЕЛИ НАВОЗА МОНОЛИТНЫЙ ПРИЦЕП МОНОЛИТНЫЙ ПРИЦЕП РАЗБРАСЫВАТЕЛЬ ПОДСТИЛКИ РАЗБРАСЫВАТЕЛЬ ПОДСТИЛКИ
W portfolio urządzeń rolniczych dedykowanych gospodarstwom rolnym znajdują się maszyny, wykorzystujące nowoczesne zdobycze technologii. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować naszym klientom rozwiązania, dokładnie odpowiadające ich oczekiwaniom.

Wykonane na bazie podzespołów pochodzących od cenionych na całym świecie producentów, wykazują zarówno doskonałą sprawność w trakcie realizacji konkretnych zadań, jak i odznaczają się doskonałą wytrzymałością i żywotnością. Tak np. wozy paszowe zaprojektowane i stworzone przez nasz zespół, bez trudu poradzą sobie z dużym obciążeniem niezbędnym do zaspokojenia potrzeb dużych gospodarstw, przy jednoczesnym niewielkim zapotrzebowaniu na moc. To samo tyczy się pozostałych maszyn rolniczych przez ALIMA-BIS, w tym rozrzutników, ścielarek czy przyczep.Wieloletnie doświadczenie, zrozumienie potrzeb gospodarstw produkujących mleko oraz wykorzystywanie nowoczesnych technologii pozwoliło nam na stworzenie linii produktów i wyposażenia, gwarantujących optymalną hodowlę krów mlecznych. Skupiliśmy się w tym na dystrybucji robotów opartych o rozwiązania rodem z produkcji przemysłowej, które zapewniają dobrą wydajność, automatyce i systemach zarządzania dających pełną kontrolę nad każdym elementem procesu dojenia i przechowywania gotowego produktu.

Zajmujemy się także projektowaniem i montażem hal udojowych zgodnie z indywidualnymi parametrami danego gospodarstwa. Produkujemy także i dostarczamy do naszych klientów schładzalniki wykonywane zgodnie z najwyższymi standardami. Oferujemy je w różnorodnych konfiguracjach i pojemnościach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.