logo alimabis Należy do: logo ALIMA GROUP
tlo rozrzutniki

Rozrzutniki obornika

Rozrzutniki obornika Spreaders – najwyższa jakość

Jeśli potrzebują Państwo najwyższej jakości rozrzutników do obornika, model Spreaders powinien spełnić wszystkie Wasze oczekiwania. To maszyny, które powstały w oparciu o wieloletnie doświadczenie i wnioski wyciągnięte z wnikliwych obserwacji. Nie tylko przyglądamy się potrzebom i oczekiwaniom producentów bydła, ale też staramy się sięgać po najwyższej jakości materiały, które sprawiają, że rozrzutniki obornika Spreaders cechują się możliwie najdłuższą żywotnością. Szczególnie ważne, by wszystkie części, takie na przykład jak burty do rozrzutnika, powstawały z surowców, które cechują się odpornością na wilgoć, wodę, zmienne temperatury, a przede wszystkim agresywne środowisko chemiczne, którym bezsprzecznie są miejsca i przestrzenie, w których mamy do czynienia z obornikiem. Właśnie dlatego wybieramy jedynie takie materiały, które zwycięsko wychodzą ze starcia z rdzą, procesami utleniania, ale też dużymi siłami mechanicznymi, które są typowe dla w intensywnej eksploatacji.

Nowy rozrzutnik obornika

Jeśli poszukują Państwo nowego rozrzutnika gnoju, który będzie służył Wam przez długie lata, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasze rozrzutniki gnoju zaprojektowano tak, by z powodzeniem i bez awarii mogły pracować jak najdłużej. To szczególnie ważne, ponieważ wszelkie problemy ze sprzętem mogą skutkować perturbacjami i przerwami w produkcji, co z kolei może przekładać się na konkretne straty finansowe, które szczególnie w dużych gospodarstwach mogą osiągnąć wysoki i niepokojący poziom. Warto dodać, że nie tylko zapewniamy nowe rozrzutniki do obornika, ale dostarczamy też komponenty zamienne do maszyn już używanych. Jeśli więc potrzebują Państwo takich akcesoriów, jak łańcuchy do rozrzutnika, ale też wiele, wiele innych, pozostajemy do Waszej dyspozycji. Służymy też szerokim wsparciem doradczym, zapewniając wskazówki i pomoc w wyborze rozwiązań, które najlepiej wpisują się w konkretne potrzeby i oczekiwania.

 

EVO SPREADER
z własną hydrauliką

Evo Spreader dostępne są również w wersji z własnym systemem hydraulicznym, który eliminuje konieczność podłączania maszyny do ciągnika.

Dzięki temu rozwiązaniu nie dochodzi do mieszania oleju rozrzutnika z olejem ciągnika. Powoduje to zmniejszenie czasu przygotowania zestawu do pracy, jak również redukuje zagrożenie przepływu do systemu ciągnika oleju zabrudzonego.