logo alimabis Należy do: logo ALIMA GROUP
tlo rozrzutniki

Rozrzutniki do obornika

Rozrzutniki do obornika EVO SPREADER to seria wytrzymałych i wydajnych maszyn, które umożliwiają pracę nawet w najtrudniejszych warunkach polowych. Powstały na bazie naszych doświadczeń oraz konsultacji z klientami i przedstawicielami. Ten dialog umożliwił nam zrozumienie faktycznych potrzeb i zaprojektowanie skutecznych rozwiązań problemów, z którymi borykają się na co dzień.

Podobnie jak w przypadku wozów paszowych i innych maszyn dostępnych w naszej ofercie maszyn, rozrzutniki obornika są projektowane i produkowane przez nasz wewnętrzny zespół. Składa się on z projektantów, inżynierów i konstruktorów, którzy dysponują dużym doświadczeniem, szeroką wiedzą fachową oraz umiejętnościami praktycznymi. Do konstrukcji tych urządzeń wykorzystujemy wyłącznie najwyższej klasy części, produkowane przez uznanych producentów z kraju i zagranicy.

Zalety rozrzutnika obornika EVO SPREADER

EVO SPREADER to jednoosiowy rozrzutnik obornika, wyposażony w duże koła „ciągnikowe”. Zastosowanie takiej konstrukcji sprawia, że nasze maszyny doskonale radzą sobie nawet w najbardziej wymagającym terenie. Niestraszne więc im nieregularne i grząskie podłoże, z którym inne urządzenia sobie nie radzą. Nasz rozrzutnik obornika zaprojektowany został w taki sposób, aby umożliwiał skuteczną pracę nie tylko z obornikiem, ale również z wapnem czy pomiotem kurzym. To czyni z EVO SPREADER uniwersalną maszynę, odpowiadającą na potrzeby różnych gospodarstw rolnych. Specjalnie skonstruowany system rozrzutu z dwoma pionowymi wałkami rozrzuca materiał, w zależności od rodzaju i struktury, nawet do 18 m.

Burty do obornika i wyposażenie dodatkowe

Niewątpliwym atutem rozrzutnika jest zdejmowany adapter. Przemyślana konstrukcja pozwala na szybkie przekształcenie maszyny na przyczepę transportową po jego zdjęciu, z dodatkową możliwością dodania burt do obornika pełnych lub siatkowanych. Większe dopasowanie do potrzeb naszych klientów jest możliwe dzięki wyposażeniu dodatkowemu, które jest dedykowane rozrzutnikom do obornika EVO SPREADER.

Opony do rozrzutnika

Dzięki temu, że koła i opony do rozrzutnika EVO SPREADER to w istocie te same produkty wykorzystywane w ciągnikach zyskujemy nie tylko możliwość skutecznej pracy w niemal każdym terenie. Fakt, ten sprawia, że są one również powszechnie dostępne, a co za tym idzie, mają korzystną cenę. Klienci cenią sobie to, że dzięki nim mogą bez przeszkód realizować nawet najbardziej wymagające zadania, a jednocześnie uważają ten wybór za wyjątkowo ekonomiczny.

Łańcuch do rozrzutnika EVO SPREADER wykonany jest z najwyższej jakościowo stali, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości nawet przy częstej eksploatacji maszyny i dużych obciążeniach. Zadbaliśmy również o to, aby oprócz samych urządzeń, oferować także duży wybór części zamiennych do rozrzutników, dzięki czemu klienci nie muszą poszukiwać niezbędnych podzespołów w sytuacji, gdy zaistnieje konieczność ich wymiany.

specyfikacja
techniczna

Produkujemy rozrzutniki od 6 do 16 ton ładowności, o bogatym wyposażeniu standardowym i opcjonalnym.

Na zamówienie produkujemy również rozrzutniki EVO SPREADER 8 o ładowności 8 ton.

Wartości przybliżone, niektóre podane wartości mogą się zmieniać w zależności od wyposażenia. Producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji, typów oraz wymiarów bez powiadamiania.