logo alimabis Należy do: logo ALIMA GROUP
tlo rozrzutniki

Rozrzutniki do obornika

Rozrzutniki do obornika EVO SPREADER to seria wytrzymałych i wydajnych maszyn, które umożliwiają pracę nawet w najtrudniejszych warunkach polowych. Powstały na bazie naszych doświadczeń oraz konsultacji z klientami i dilerami. Ten dialog umożliwił nam zrozumienie ich faktycznych potrzeb i zaproponowanie skutecznych rozwiązań problemów, z którymi borykają się na co dzień.

Podobnie jak w przypadku wozów paszowych i innych maszyn dostępnych w naszej ofercie maszyn, rozrzutniki obornika są projektowane i produkowane przez nasz wewnętrzny zespół. Składa się on z projektantów, inżynierów i konstruktorów, mających duże doświadczenie. Do ich konstrukcji wykorzystujemy wyłącznie najwyższej klasy części, produkowanych przez przodujących producentów krajowych i zagranicznych.

Zalety rozrzutnika obornika EVO SPREADER

EVO SPREADER to jednoosiowy rozrzutnik obornika, wyposażony w duże koła „ciągnikowe”. Zastosowanie takiej konstrukcji pozwala maszynom z tej serii na poradzenie sobie nawet w bardzo wymagającym terenie – nieregularnym, grząskim czy każdym innym. Został specjalnie zaprojektowany w sposób umożliwiający rozrzucanie obornika, wapna czy pomiotu kurzego. To czyni z EVO SPREADER uniwersalną maszynę, odpowiadającą na potrzeby różnych gospodarstw. Specjalnie skonstruowany system rozrzutu z dwoma pionowymi wałkami rozrzuca materiał, w zależności od rodzaju i struktury, nawet do 18 m.

Burty do obornika i wyposażenie dodatkowe

Innym atutem rozrzutnika jest zdejmowany adapter. Przemyślana konstrukcja pozwala na szybkie przekształcenie maszyny na przyczepę transportową po jego zdjęciu, z dodatkową możliwością dodania burt do obornika pełnych lub siatkowanych. Większe dopasowanie do potrzeb naszych klientów jest możliwe dzięki wyposażeniu dodatkowemu, które jest dedykowane rozrzutnikom do obornika EVO SPREADER.

specyfikacja
techniczna

Produkujemy rozrzutniki od 6 do 16 ton ładowności, o bogatym wyposażeniu standardowym i opcjonalnym.

Na zamówienie produkujemy również rozrzutniki EVO SPREADER 8 o ładowności 8 ton.

Wartości przybliżone, niektóre podane wartości mogą się zmieniać w zależności od wyposażenia. Producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji, typów oraz wymiarów bez powiadamiania.