logo alimabis Należy do: logo ALIMA GROUP

Oferta maszyn rolniczych

Alima-BIS jest producentem maszyn rolniczych, działającym na polskim rynku od ponad 30 lat. Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie oferty urządzeń zapewniających skuteczne rozwiązanie problemów współczesnego rolnictwa. Nasze produkty powstają w wyniku połączenia dużego doświadczenia kadry z konsultacjami bezpośrednio z klientami. To umożliwia nam na tworzenie coraz lepszych technologii.

Znajdujące się w naszej ofercie maszyny rolnicze zostały w całości stworzone w naszym zakładzie. Za ich projekt i produkcje odpowiada zespół złożony ze specjalistów ze Środy Wielkopolskiej. To ściśle współpracujący ze sobą projektanci, inżynierowie i mechanicy, doskonale rozumiejący potrzeby naszych klientów. Pozwoliło to na stworzenie m.in. wozów paszowych, oferujących optymalną pojemność i czas mieszania, oraz przyczep rolniczych, ułatwiających transport płodów rolnych czy innych materiałów sypkich. Jako producent maszyn rolniczych stawiamy przede wszystkim na funkcjonalność oraz uniwersalność oferowanych produktów.

Doświadczony i renomowany producent maszyn rolniczych

Jakość wykonywanych urządzeń to konsekwencja regularnego stosowania wyłącznie solidnych komponentów pochodzących od znanych i cenionych światowych producentów części do maszyn rolniczych. Dzięki temu w naszym zakładzie powstają niezawodne i wytrzymałe konstrukcje, sprawdzające się w pracy w każdych warunkach atmosferycznych i terenowych. Jest to możliwe nie tylko dzięki najlepszym materiałom i częściom, ale też dopasowaniu samych maszyn do czekających na nie zadań. I tak m.in. w przypadku rozrzutników do obornika istnieje możliwość wyboru modelu o ładowności między 6 a 16T oraz dodania specjalnych nadstawek. Takie rozwiązania sprawiają, że jesteśmy wiodącym producentem maszyn rolniczych w branży agrotechnicznej.

Dystrybucja części rolniczych od najlepszych producentów

Choć jesteśmy producentem maszyn rolniczych, to zajmujemy się także dystrybucją części rolniczych, montowanych w różnorodnych urządzeniach, nie tylko tych, które są produkowane przez nasz zakład. Zapewniamy klientom z całej Polski dostęp do rozwiązań technicznych od najlepszych producentów części do maszyn rolniczych. Pomagamy Państwu w najtrudniejszych przypadkach – niesiemy pomoc za każdym razem, gdy brak jakiegoś elementu obniży jakość wykonywanych czynności. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty dystrybucji części rolniczych. W przypadku zainteresowania konkretnymi produktami warto skontaktować się z naszymi specjalistami w Centrum Obsługi Rolnictwa – doradzimy, jacy producenci części do maszyn rolniczych będą najlepszym wyborem.

 

Wozy paszowe     Rozrzutniki obornika

Przyczepy skorupowe     Ścielarki