logo alimabis Należy do: logo ALIMA GROUP
tlo maszyny

Oferta maszyn rolniczych

Alima-BIS jest producentem maszyn rolniczych, działającym na polskim rynku ponad 30 lat. Doświadczenie, które zdobyliśmy przez te wszystkie lata, pozwoliły nam na stworzenie oferty urządzeń zapewniających skuteczne rozwiązania problemów współczesnego rolnictwa. Nasze produkty powstają w wyniku połączenia dużego doświadczenia kadry oraz ciągłego dialogu z naszymi dilerami i klientami. To umożliwia nam na tworzenie coraz lepszych rozwiązań.

Znajdujące się w naszej ofercie maszyny rolnicze zostały w całości stworzone w naszym zakładzie. Za ich projekt i produkcje odpowiada zespół złożony ze specjalistów ze Środy Wielkopolskiej. To ściśle współpracujący ze sobą projektanci, inżynierzy i mechanicy, doskonale rozumiejący potrzeby naszych klientów. Pozwoliło to na stworzenie m.in. wozów paszowych oferujących optymalną pojemność i czas mieszania oraz przyczep, ułatwiających transport płodów rolnych czy innych materiałów sypkich.

Maszyny rolnicze na solidnych podzespołach

Produkowane w naszym zakładzie urządzenia są wykonywane przy wykorzystaniu solidnych, najwyższej jakości komponentów pochodzących od znanych i cenionych światowych producentów. Dzięki wykorzystaniu tych części do maszyn rolniczych jesteśmy w stanie zapewnić możliwie niezawodny sprzęt, który przy odpowiedniej konserwacji doskonale sprawdzi się w każdych warunkach. Jest to możliwe nie tylko dzięki najlepszym materiałom i częściom, ale też dopasowaniu samych maszyn do czekających na nie zadań. I tak m.in. w przypadku rozrzutników do obornika istnieje możliwość wyboru modelu o ładowności między 6 a 16T oraz dodania specjalnych nadstawek.

Części do maszyn rolniczych wysokiej jakości

Co więcej, zajmujemy się dystrybucją części rolniczych, które mogą być zamontowane w całym szeregu różnorodnych urządzeń, nie tylko tych produkowanych przez nasz zakład. Dzięki temu zapewniamy klientom dostęp do produktów, których faktycznie potrzebują, wtedy, kiedy ich potrzebują.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, a w przypadku części do maszyn rolniczych o bezpośredni kontakt z naszymi specjalistami lub wizytę w Centrum Obsługi Rolnictwa.

Firma Alima-BIS ze swoim ponad trzydziestoletnim doświadczeniem na rynku krajowym oraz zagranicznym jest gwarancją stabilnej i wiarygodnej współpracy.