logo alimabis Należy do: logo ALIMA GROUP
tlo kariera

Kariera

PPHU A-LIMA-BIS Sp. z o.o. jest polską firmą z 30-letnią tradycją, wchodzącą w skład ALIMA-GROUP. Spółka zajmuje się m.in. produkcją maszyn rolniczych, instalacji membranowych dla przemysłu spożywczego oraz  produkcją i dystrybucją mlecznych produktów spożywczych najwyższej jakości. A-LIMA-BIS swoje produkty i rozwiązania dostarcza na rynki europejskie i światowe.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NASZE OGŁOSZENIA W INNYCH DZIAŁACH:

OBECNIE DO DZIAŁÓW MASZYN ROLNICZYCH I POZYSKIWANIA MLEKA POSZUKUJEMY:

operator maszyn i urządzeń

Spółka poszukuje pracownika na stanowisko: operator maszyn i urządzeń

Miejsce pracy: powiat górowski/Góra

Opis stanowiska:

  • Obsługa urządzeń procesowych, pakowaczka worków
  • Kontrola jakości surowca i wyrobów gotowych
  • Obsługa wózka widłowego
  • Organizacja miejsca pracy
  • Praca trzyzmianowa, obejmująca również weekendy

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Uprawnienia na wózek widłowy, paletowy
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne do 1 kV
  • Dobra sprawność manualna i fizyczna
  • Sumienność i zaangażowanie oraz dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Odpowiedzialne stanowisko,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.